Společnost Vivantis, a.s., provozuje dva zajímavé internetové obchody pro zdraví a krásu. V těchto obchodech nemusíte jen nakupovat, ale můžete také spolupracovat jako obchodní partneři. Základním způsobem spolupráce je tzv. affiliate partnerství, kdy získáte provizi za každou zprostředkovanou objednávku. Pokud se chcete podívat, jak funguje affilite obchod, zapojený do on-line obchodu Pro zdraví, tak se podívejte třeba na www.lipoxal.info nebo www.xlsmedical.biz.

Ve výše uvedených obchodech pro zdraví a krásu je docela příjemná provize 10% ze zprostředkované objednávky a také nízká výplatní provize již 500 Kč. Systém funguje již od roku 2008 a bohužel administrativní rozhraní pro partnery není příliš přehledné a neposkytuje dostatek analytických informací pro podporu partnera.

Pro běžné affiliate partnery není k dispozici ani xml datový výstup, takže nezbývá, než informace (ceny, dodací lhůtu, dostupnost atd.) sledovat ručně.

Na druhou stranu provizní systém Vivantis spojuje více typů internetových obchodů, takže stačí jediná registrace a mají společnou výplatu.